Divisioona RG3 Oulu 7.-8.11.2020

6.11.2020

Info, kaavio, aikataulut, tulokset

 

HUOM!  Muistakaa kaikki pelaajat hankkia lisenssi etukäteen netistä

https://www.suomisport.fi/

- 30 pelaajaa

Lauantai klo 10:00 tuplaeliminaatio (winnerpuoli bo5, loserpuoli bo3)

Sunnuntai klo 10:00 8-cup best of 5

- Muista varata tasaraha kilpailumaksua varten

- Ole valmiina omaan otteluusi heti, kun pöytä vapautuu. Hoida tarpeelliset istunnot yms ennen sitä.

- Otteluissa on käytössä tuloslappu, johon merkataan eräpisteet, erävoitot, breakit, aloitus- ja lopetusaika ja lopputulos. Ottelun voittaja käy palauttamassa tuloslapun välittömästi kilpailunjohtajalle, jotta saadaan seuraava ottelu sujuvasti käyntiin

- SBIL koronaohjeistus

- Kaaviot, tulokset ja aikataulut löytyvät jatkossa biljardi.org -sivustolta

 

Kilpailunjohtaja

Antti Hiltunen

 

Ilmoittautumislista

 

Kilpailukaavio

 

Ottelujen aikataulut  

 

Ottelujen tulokset    HUOM! Pelaajien kannattaa seurata tätä, koska täällä näkyy                                                                 käynnissä olevat ottelut ja seuraavat alkavat

 

Aikatauluarvio

Lauantai klo 10 - 22 (Otteluajan ka 2h)

Sunnuntai klo 10 - 17

 

City Biljard, Oulu — R1 / 1. kierros

1. alkava: Räisänen Tero - Jääskeläinen Petri (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 4

2. alkava: Paloniemi Antti - Nieppola Teppo (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 10

3. alkava: Honkanen Jussi - [8] Räty Jukka (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 5

4. alkava: [5] Halttunen Tero - Liukkonen Olli (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 13

5. alkava: Mustonen Pasi - Kortesalmi Aleksi (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 21

6. alkava: Juntunen Juuso - Lukkarinen Aaro (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 18

7. alkava: Kekkonen Marko - [4] Salama Pyry (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 14

8. alkava: [3] Salama Mikko - Romppainen Teemu (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 25

9. alkava: Asunmaa Miika - Ahlgren Esa (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 20

10. alkava: Veittikoski Henri - Kotinurmi Jalo (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 11

11. alkava: Korkmaz Recep - [6] Hyvärinen Jesse (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 12

12. alkava: [7] Lam Tien Duc - Kulju Matti (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 7

13. alkava: Heikkilä Olli-Pekka - Perko Ville (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 15

14. alkava: Suorsa Kimmo - Varonen Lauri (3)
Alkaa 07.11.2020 klo 10:00, pöytä 19