Mestaruussarja RG2 Helsinki 31.10. - 1.11.2020

29.10.2020

Kaavio, aikataulut, tulokset, live stream

 

HUOM!  Muistakaa kaikki pelaajat hankkia lisenssi etukäteen netistä

https://www.suomisport.fi/

 

- 31 pelaajaa

Lauantai klo 10:00 (last 31, last 24, last 16, last 8)

- Sunnuntai klo 10:00 (semifinaalit ja finaali)

- Pelitauko (5min) voidaan pitää ao tavalla

bo7: neljän pelatun erän jälkeen

- Muista varata tasaraha kilpailumaksua varten

- Ole valmiina omaan otteluusi heti, kun pöytä vapautuu. Hoida tarpeelliset istunnot yms ennen sitä.

- Otteluissa on käytössä tuloslappu, johon merkataan eräpisteet, erävoitot, breakit, aloitus- ja lopetusaika ja lopputulos. Ottelun voittaja käy palauttamassa tuloslapun välittömästi kilpailunjohtajalle, jotta saadaan seuraava ottelu sujuvasti käyntiin

 

Kilpailunjohtaja

Niko Kaitarinne

040 591 8681

 

Ilmainen osallistumisoikeus:

Toni Savonen

Jori Merikoski

Tero Aho

Jere Virtaranta

Saku Liuksia

Juho Ylitalo

 

LAST 31   (kaavio)

 

Alkavat ottelut

 

Ottelutulokset

 

LIVE STREAM         (reaaliaikainen otteluseuranta)

(snookeron.com)

Pöydät 1-5 live score

pöydät 6-8 live stream

 

Cabin Street Snooker, Helsinki — SE32 / 32 cup

1. alkava: [22] Merikoski Jori - [29] Aho Tero (4)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 1

2. alkava: [20] Sirkiä Iiro - [26] Kotilainen Timmo (4)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 2

3. alkava: [18] Lehto Juha - [31] Sabbar Ahmed (4)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 3

4. alkava: [19] Savonen Toni - [30] Liuksia Saku (4)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 4

5. alkava: [23] Koivula Lauri - [25] Virtaranta Jere (4)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 5

6. alkava: [17] Karttunen Sami - [28] Ylitalo Juho (4)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 6

7. alkava: [24] Haapakoski Jukka - [27] Heikkilä Jari (4)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 7

Cabin Street Snooker, Helsinki — SE24 / 24 cup

8. alkava: [16] Silvo Antti - Husu Atte (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 10:00, pöytä 8

9. alkava: [12] Lappalainen Eelis - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 12:30, pöytä 1

10. alkava: [15] Lappalainen Tuure - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 12:30, pöytä 2

11. alkava: [13] Virtanen Jyri - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 12:30, pöytä 3

12. alkava: [14] Tiihonen Patrik - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 12:30, pöytä 4

13. alkava: [9] Ojala Seppo - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 12:30, pöytä 5

14. alkava: [11] Halttunen Tero - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 12:30, pöytä 6

15. alkava: [10] Kaitarinne Niko - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 12:30, pöytä 7

Cabin Street Snooker, Helsinki — SE16 / 16 cup

16. alkava: [2] Laihonen Paavo - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 13:00, pöytä 8

17. alkava: [1] Niva Heikki - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 15:00, pöytä 1

18. alkava: [8] Leinonen Tomi - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 15:00, pöytä 2

19. alkava: [5] Peltoniemi Marko - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 15:00, pöytä 3

20. alkava: [4] Salo Pertti - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 15:00, pöytä 4

21. alkava: [3] Tolvanen Antti - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 15:00, pöytä 5

22. alkava: [6] Hummastenniemi Janne - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 15:00, pöytä 6

23. alkava: [7] Hummelin Mika - (0)
Alkaa 31.10.2020 klo 15:00, pöytä 7