Kilpailuun ilmoittautuminen

Mestaruussarja RG5 Turku 15.-16.2.2020

Ilmoittautuminen päättyy torstaina 13.2 klo 21 (31 pelaajaa)

Tulospalvelu

Mestaruussarja RG5 Turku 15.-16.2.2020

14.2.2020
Info, kaavio, tulokset, live stream

Divisioona RG6 Oulu 1.-2.2.2020

31.1.2020
Info, kaaviot, tulokset

Mestaruussarja RG4 Helsinki 1.-2.2.2020

31.1.2020
Info, kaavio, tulokset

Snookerjaosto tiedottaa

EBSA Championship U18/U21/6 reds/Miehet

17.12.2019
Albufeira, Portugal 7.-22.3.2020

Nordic Snooker Championship

13.12.2019
Kööpenhamina Tanska 14.-18.1.2020

World Snooker Federation Championships Malta 4.-17.1.2020

15.10.2019
Ilmoittautuminen päättyy 1.12. Maksu paypal 8.12 mennessä.

PJ Nolanin valmennusleiri Helsingissä

19.9.2019
Cabin Street Snooker, Helsinki 2.-6.10.2019

IBSF MM Antalya Turkki 29.10 - 8.11.2019

30.8.2019
Miehet (Niva, T Lappalainen, Hull) Masters (Kananen) Ilmoittautuminen päättyy 15.10

Snooker tuomariseminaari 2/2019

30.8.2019
Cabin Street Snooker, Helsinki 19.10.2019

EBSA Championships (6 Reds, Open, Team, Ladies, Masters)

22.3.2019
Belgrad Serbia 29.5 - 9.6.2019

Snooker uutisia

Jani Kananen voitti PM-kultaa

18.1.2020
Nordic Snooker Championship 14.-18.1.2020

WSF Open Malta 10.-17.1.2020

15.1.2020
Heikki Niva ja Patrik Tiihonen

Ilomäki hallitsi kotikisaa

17.12.2019
Divisioona RG4 Lahti 14.-15.12.2019

Savoselle kolmas putkeen

17.12.2019
Divisioona RG3 Turku 16.-17.11.2019

Erkinmikolle voitto pitkästä aikaa

13.12.2019
Mestaruussarja RG3 Oulu 7.-8.12.2019

ABTku:n nuorisokaarti omaa luokkaansa

27.11.2019
Joukkue SM Helsinki 23.-24.11.2019

Tolvanen haudan partaalta voittoon

31.10.2019
6 Reds SM Turku 26.-27.10.2019

IBSF MM Antalya Turkki 29.10 - 9.11.2019

30.10.2019
Miehet: Heikki Niva, Tuure Lappalainen, Robin Hull Masters: Jani Kananen Tuomarit: Satu Isolehto, Tryggvi Erlingsson

Savonen voitti toistamiseen

15.10.2019
Divisioona RG2 Helsinki 12.-13.10.2019

Niva jatkaa voittokulkuaan

30.9.2019
Mestaruussarja RG2 Turku 28.-29.9.2019